WSPARCIE
DORADZTWO
INNOWACJE

Aktualności

Diamenty Forbesa 2015

01.07.2015

Mamy zaszczyt ogłosić, że w tegorocznej edycji konkursu miesięcznikaforbes
Forbes uzyskaliśmy jeszcze lepszy wynik niż w roku 2014. Spółka M-Trade zajęła bowiem I miejsce w rankingu Diamenty Forbesa 2015 w kategorii firm o poziomie przychodów powyżej 250 mln PLN, tak w województwie mazowieckim, jak i całej Polsce!

Gazele Biznesu 2014

05.03.2015

gazela.jpg

Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi Gazele doskonale dają sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

Diamenty Forbesa 2014

26.06.2014

forbesZ dumą informujemy, że M-trade Sp. z o.o. zajęła I miejsce w rankingu miesięcznika Forbes Diamenty Forbesa 2014 w kategorii firm o poziomie przychodów od 50 do 250 mln PLN w województwie mazowieckim!

Na liście Diamentów znalazły się przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy przeciętny roczny wzrost wartości. Firmy oceniane były na podstawie sprawozdań finansowych złożonych do Krajowego Rejestru Sądowego. Dodatkowo została sprawdzona geneza wyniku laureatów w celu wyeliminowania przedsiębiorstw, w których skokowy wzrost wartości był efektem jednorazowych zdarzeń nadzwyczajnych.

Podziękowania od Lions Club Warszawa Arka

01.03.2014

Lions Clu Warszawa Arka

Już od kilku lat wspieramy fundację Lions Club Warszawa Arka. Dzięki pozyskanym funduszom mogą oni wspomóc swoich podopiecznych z Domów Dziecka, Pomocy i Opieki Społecznej. Fundacja organizuje wyjazdy wypoczynkowe, imprezy i koncerty charytatywne oraz kursy językowe dla najbardziej potrzebujących dzieci.