WSPARCIE
DORADZTWO
INNOWACJE

Usługi

Pośrednictwo w handlu

Pośredniczymy w handlu szeroką gamą produktów kupując i sprzedając różnorakie towary w Polsce, Europie i na świecie.

Udostępnianie platformy sprzedaży wiodących dystrybutorów

Umożliwiamy sprzedaż produktów przez wiodących dystrybutorów. Nasi partnerzy biznesowi nie muszą już tracić sił i środków na dotarcie ze swoją ofertą do dystrybutorów i hurtowników. Dzięki naszym relacjom zbudowanym przez lata działalności wyręczamy ich, umieszczając produkty kontrahentów w ofercie wiodących na rynku firm zajmujących się sprzedażą hurtową i dystrybucją.

Wsparcie techniczne

Oferujemy wsparcie techniczne dla produktów wytwarzanych lub sprzedawanych na dowolnych rynkach, w szerokim zakresie. Dzięki nam klienci naszych partnerów biznesowych nie mają problemów z instalacją i użytkowaniem kupionych u nich produktów. Wszelkie zapytania o pomoc są kierowane bezpośrednio do nas, zdejmując z naszych partnerów czasochłonne i kosztowne obowiązki świadczenia pomocy technicznej.

Rozszerzanie gwarancji

Oferujemy rozszerzanie gwarancji produktów wytwarzanych lub sprzedawanych przez naszych partnerów biznesowych w szerokim zakresie – rozszerzanie czasu trwania, obszaru terytorialnego, zakresu odpowiedzialności. Dzięki naszym usługom sprzedawane przez naszych kontrahentów produkty stają się bardziej atrakcyjne dla ich klientów.